| Ioanaoana0407 a întrebat:

Dacă mi am dezinstalat din greșeală un joc și am uitat cum se numește. Pot sa îl mai găsesc pe undeva?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă l-ai descărcat de pe magazin play mergi la aplicațiile mele acolo îți va arăta ce ai descărcată totul. Dacă l-ai descărcată de le google ca aplicație mergi la fișierele mele din folder și caută la descărcări acolo îți arăt ce aplicați ai descărcat și ce aplicați ai avut pe telefon descărcate.