| crissti a întrebat:

Daca mi-am scapat telefonul in apa se mai poate repara straight face?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Scoate-i acumulatorul si incearca sa il stergi de apa cu un prosop ceva. Lasa-l un pic la uscat si roaga-te ca maine dimineata sa vezi ca merge cand pui acumulatorul la loc.

4 răspunsuri:
| HappyUserUnknown a răspuns:

Depinde de telefon. Eu am avut acum cativa ani Nokia 3310 (le mai stiti? laughing ) si mi-a cazut in chiuveta in timp ce apa curgea (yay). L-am pus la soare si seara mergea mai bine ca inainte laughing

| LOVEsick a răspuns:

Lasa-l sa se usuce sau incearca cu uscatorul de par. Si vezi dupa in ce masura mai merge.

| crissti explică:

E nokia 7210 supernova straight face

| Elenna237_7575 a răspuns:

Da.daca l-ai scos repede