| JustDreamDnd a întrebat:

Daca nu ar exista Pariu cu viata ce ati face?

8 răspunsuri:
| aly a răspuns:

Nu M-as uita rolling on the floor) logic happy

| ionutzul31 a răspuns:

Nu urmaresc serialul, "deci si prin urmare" nu ma afecteaza cu nimic existenta lui.

| Brâncuşi a răspuns:

Bună,pe mine nu mă imfluenţează cu nimic acel serial, îmi place, dar până într-un final în care se termină şi totul devine plictisitor, sunt lucruri educaţionale şi viaţa unor tineri care este la fel de adevărată ca cele din ziua de astăzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-aş bucura că nu există atât de multe seriale idioate făcute în România.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu urmaresc "Pariu cu viata". Doar ce am vazut din reclame, am inteles ca Andrei a murit pana acum de vreo 100 e ori laughing

| HermioneLove a răspuns:

Nu are sens ce spui tu...straight face
Ce sa fac daca nu ar exista Pariu cu Viata? straight face
Nimic as trai in continuare! laughing
Si mie imi place Pariu cu Viata dar nu sunt chiar asa disperataaa dupa el straight face

| superdemi a răspuns:

As da petrecere.

| DeFaq a răspuns:

As sarii in sus de bucurie pentru ca n`as mai auzi in fiecare zi "Andrei te iub...Cristi esti asa sexy. Vlad esti viata mea"..romanii sunt buni la comedie la nimic mai mult pentru un serial/film..deci cand se termina PCV sa veniti la mine dau petrecere!