| Lazaraziy a întrebat:

Daca nu te insori gata n-o sa fii fericit? eu zic ca nu e o regula poti sa traiesti frumos si in singuratate, voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

E adevărat, poți fi fericit și necăsătorit.

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Normal ca poti, te casatoresti daca vrei!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde de ce ai nevoie ca sa fii fericit. Dragoste/sex, copii, bani, putere, practicarea unor pasiuni...
Pentru unii, casatoria indeplineste majoritatea nevoilor. Altii pot fi fericiti si cu familie monoparentala ori fara copii.
Cunosc oameni care la 50 de ani inca sunt fericiti ca sunt liberi. Sunt genul care se duc in padure si asculta copacii. Aia daca au ce manca si se pot plimba in natura, sunt fericiti. N-au treaba cu greutatile, nu se baga in responsabilitati. Traiesc in alta dimensiune, desi avem contact vizual cu ei laughing

| Alissia97 a răspuns:

Buna! Oricine isi va gasi jumatatea mai devreme sau mai tarziu.
Nu trebuie sa iti pierzi speranta.