| Sportacus123 a întrebat:

Femeia, femeia...
Nu poți să trăiești cu ea, dar nici fără ea.
Voi ce ziceți?

Răspuns Câştigător
| ALM2000RO a răspuns:

Sexul/dragostea și iubirea în general sunt ceva opțional, poate fi o dorință pentru unii să aibă parte de astea dar în niciun caz nu e o nevoie fundamentală. Nimeni n-a murit din cauza virginității sau a lipsei de iubire și de atașament. Virginitatea e oricum doar un construct social. Iar nevoile fundamentale sunt: apa, aerul, căldura, eliminarea deșeurilor și somnul, nimic altceva nu e cu adevărat vital.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Zic da.

| Simpatic a răspuns:

Tipul asta stie foarte bine ce zice cand e vorba de relatia cu o femeie:

Nu pot nici cu tine nici fara tine...

https://youtu.be/r8YpEEFGCaA?feature=shared&t=15

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai eu trăiesc de multi ani cu femeia in casa și iaca pot.

| gabicoo a răspuns:

Zicem să treci la dușuri reci și să iei o pauză de TPU.

| mastadont a răspuns:

O vorbă tâmpită, dacă nu se putea trăi cu o femeie în casă nu se mai căsătorea lumea.

| Anonimul151 a răspuns:

Dacă vrei se poate trăi și fără femeie. Se poate trăi și în singurătate.

Există foarte multe persoane, care aleg acest lucru. Atât femei, cât și bărbați.

Și aleg asta din foarte multe motive.

| Standt a răspuns:

Femeia, femeia...
Nu poți să trăiești cu ea ca e cicalitoare, e pretentioasa, nu te lasa numai pe calculator/jocuri, la bere cu baietii, te pune sa-ti strangi sosetele, etc.
Dar nici fără ea nu poti sa traiesti. Ca cine iti mai gateste, spala, cine face curat dupa tine, pe cine f* gratis, etc.
Ce sa zic? Sa te maturizezi!

| ALM2000RO a răspuns:

Se poate trăi cât de bine și în singurătate, unii oameni chiar o preferă iar avantajele sunt multiple, eu personal ți-o recomand.

| Anonimul151 a răspuns (pentru ALM2000RO):

Există multe motive pentru care atât femeile și bărbații aleg să rămână singuri.

| Ancadorinapascale1993 a răspuns:

Mă, tu te-ai indragostit cumva de o femeie maritata?
Ca prea ai subiecte de intrebari ciudate.