| Stefana98115_8214 a întrebat:

Daca poate sa-mi spuna cineva cum sa-mi pun melodii pe un CD

Răspuns Câştigător
| andreigroza19 a răspuns:

Trebuie sa folosesti Nero Burning ROM.inainte sa creezi CD iti arata tipul de CD/DVD.ADika Video, ISO AUDIO... Poti sal creezi audio si va merge si la MPE masina si la combina. In loc sa arate memoria maxima a CD v-a arata numarul de minyte.va aparea o lista in care poti gasi locatia fisierelor cu muzica din PC le tragi in primul spatiu gol si dai BURN va incepe crearea CD-ului si astepti pana cand v-a iesi din CD Reader adica locu in care il bagi

1 răspuns:
| AlinaGeorgiana01 a răspuns:

Deschizi folderul care e in CD si selectezi melodii care le pui in CD.