| frumushyk a întrebat:

Daca prietena mea vorbeste cu baiatul de care sunt indragostita, pe mess ce inseamna?

9 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Ce poate sa insemne, poate ca sunt amici, dar depinde ce vb ea cu el...baiatul de care tu esti indragostita, deci inseamna ca nu e iubitul tau... daca vrei sa il cuceresti si vezi ca prietena ta se da la el, spune-i prietenei tale ca tii la el si ca ai vrea sa fi cu el...bafta.

| byenkutzyk a răspuns:

Pai daca spui ca e prietena ta banuiesc ca i-ai spus ca iti place acel baiat si ca ai vrea o relatie cu el? Daca stie asta si vorbeste cu el pe mess, daca si ea si-ar dori sa fie cu el cu toate ca i-ai zis ce simti tu pentru el inseamna ca nu iti e prietena...happyDaca nu i-ai zis nimic despre acel baiat si poate ca se cunosc foarte bine e posibil sa vorbeasca pe mess ca amiciiwinkingVorbeste cu prietena ta si vezi ce iti va zice! Si daca iti place atat de mult acel baiat... Spui ca esti indragostita de el atunci incearca sa te apropii de el...Iti urez mult norockissSucces! Sa iubesti si sa fi iubita! E cel mai frumos lucru!love strucklove strucklove struck

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Inseamna ca esti tu geloasa si nu e bine deloc...

| viki a răspuns:

Ca sunt amici si ca se inteleg foarte bine.happy

| faranume a răspuns:

Depinde ce vorbesc ei pe messwinking
poate is doar prieteni sau poate mai mult dar daca e prietena ta...nu se da la iubitul taetongue

| blackcoffee a răspuns:

Trebuie sa o pandesti si sa ii spargi capul laughing.

| whiteshadow a răspuns:

De ce nu o intrebi chiar pe ea? Daca sunteti prietene ar fi normal.Adopta un ton normal si firesc fara sa para ca esti geloasa sau o invinovatesti.Este normal sa aiba o relatie de amicitie.Cat despre "ce inseamna?"?! Ce sa insemne? Ca au o conversatie.In cazul in care nu vrea sa-ti dea detalii nu fa o criza de isterie, ai sa-ti dai seama cu timpul daca este ceva mai mult intre ei sau sunt doar amici, si nu merita sa va luati la paruiala pentru un baiathappySunt destuihappy

Răspuns utilizator avertizat
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Intreab-o pe ea.