| love_7643 a întrebat:

Cand intra baiatul pe care il iubesc pe mess incepe inima sa bate f tare! asta ce inseamna? inseamna ca sunt indragostita de el?

Răspuns Câştigător
| zuzumic a răspuns:

Problema e ca eu nu cred ca tu il iubesti doar il placi... iar astea sunt emotii nu insemna ca esti indragostita... esti indragoestita cand stai o grmada de ore pe zi impreuna cu un baiat faceti lucruri care va fac sa va simtiti bine impreuna, cand iti da un sarut si simti ca te au trecut toti fiori... cand pleaca de 5 minute si deja te dor de el... cand konteaza el maimult decat orike pe lumea asta

18 răspunsuri:
| diana a răspuns:

Pai...
probabil daca il iubesti cred ca esti indragostita de ellaughing

| viatadecacatt a răspuns:

Mha rog nu te ai exprimat prea bine dar am inteles ce vrei sa spuilaughing
Mai mult ca sigur da, asa mi se intampla si mie mai demult:X. Pur si simplu cand intra simteam nevoia sa il bag in seama stateaam asa si ma uitam la avatarul lui
laughing

| Kitty a răspuns:

Nu inseamna neaprat ca esti indragostita de el, ai doar emotii, probabil ca te intrebi daca va zice cv, ce ii vei raspunde...si poate il plaaci asa un picbig grin

| Ceva ciudat. a răspuns:

Din curiozitate cati ani ai?

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Cum adyca
"Cand intra baiatul pe care il iubesc"... "inseamna ca sunt indragostita de el"

doamne
straight face
decy nici tu nu sty ce vrei!
hayde pa!

| liz23 a răspuns:

Nu face din ceea ce este. un vis al tau. daca iti bate inima f tare poate este din cauza faptului ca te uti din 5 in 5 min daca a intrat pe mes, daca vorbeste cu tine... a fi indragostit nu prea include asta...

| Letytzy@ a răspuns:

Raspunsul se afla chiar in intrebarea ta" cand intra baiatul pe care il iubesc pe mess".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa iti pice netul cand intra baiatul ala...Doamne fereste ...imi e sa nu faci vreun infarctlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori il placi, ori ti-e frica de ce o sa te intrebe sau ce o sa iti zica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e adevarata dragoste, sigur te-ai indragostit de el asa mi se intampla si mie cand il vad pe mes dar nu intra din pacate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De baiatul pe mess iubesti inseamna cal doresti dati intilnire cu el si atunci vei afla raspunsul la toata intrebarea intrebarea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cind baiatul pe mess iubesti inseamna cal iubesti dati intilnire ori unde pe mess afara... si vei afla raspunsul la intrebarea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu o intrebare:daca il iubesc de un an in continu' si parca mi se intampla ceva in corp cand se apropie de mine si ca simt ca el e mai important decat orice pe lumea asta inseana ca-l iubesc? ca-l iubesc cu adevarat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, atunci cand esti indragostita asa se intampla...si eu simt la fel cand intra un anume baiat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.si eu iubesc un baiat dar din pacate nu prea intra pe mess

| hypemaster a răspuns:

Lol

| At3 a răspuns:

Bate tare inimiaora? :o laughing