| DenysSa_5364 a întrebat:

Sallhappy deci trec direct la subiectrolling on the floor prietena mea a visat ca era pe strada cu baiatul de care este indragostita el a intrebat`o daca ii da un pupic dupa aia au intrat intr-o scara de bloc si s`au sarutathappy ce inseamna?happy plzz repede

Răspuns Câştigător
| Ioana_4525 a răspuns:

Pai inseamna ca e indragostita nebuneste de el si ca si-l poate scoate din cap.happy

1 răspuns:
| Onny91 a răspuns:

laughing)))
nu inseamna nimic...sau de fapt inseamna dorinta ei de intalni alt baiat. deoarece subconstientul produce vise din dorintele sau memorile noastrewinking