| anonim_4396 a întrebat:

Daca s-ar adauga o categorie noua pe TPU, care ai vrea sa fie aceea?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

"Religie". Că să se mai aerisească la "Ştiinţă şi Filosofie" (90% dintre întrebări la această categorie sunt pe temă religioasă).

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Virgine/Pustoaice necoapte/Pitipoance/Panarame/ Petarde/Parasute. Si-as mai continua cu ''P'', dar mai da-le-n credinta Marioarei.

| PetreConstanta a răspuns:

Orice in plus este binevenit

| Chris a răspuns:

Nu imi vine acum un nume care sa cuprinda tot ceea ce vreau sa contina noua categorie, dar acolo s-ar include toate intrebarile dăștepte, puse de userii plictisiti.

| dudu13 a răspuns:

Sex

| zuly a răspuns:

Anunțuri.

| CautNume a răspuns:

Intrebari fara rost (categoria Marioarei preferatehee hee

| WooLove a răspuns:

"Fara intrebari Stupide"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu am dat nimanui stupid. Dar vad ca au uni stupiduri. Am dat la toti folositor.