| BeSmart17 a întrebat:

as vrea sa adaug daca pot o categorie noua! deoarece cand pun o intrebare nu gasesc nici cum categoria potrivita... daca as putea adauga o noua categorie aceea s.ar numi,, curiozitati" si cred ca e potrivita pentru unele intrebari

2 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

NU poti adauga categorii noi. Poti propune acest lucru scriind la contact.
In principiu TPU a fost creat pentru a oferi si cere ajutor, pe baza unor intrebari si raspunsuri.
DACA NU esti multumit de raspunsuri poti reformula intrebarea dand mai amanunte mai multe
A doua optine este sa apelzi la prieteni reali sau la familie!

| Andreea213 a răspuns:

Si eu vreau o categorie asa! serios, chiar m-am gandit ce bine ar fi daca TPU ar avea o astfel de categorie pentru intrebari puse din pura curiozitate.