| KingJulien a întrebat:

Daca scrii o carte cum faci sa o publici adica un de te duci si dai bani?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai doua posibilitati: 1.Trimiti manuscrisul la cateva edituri care se ocupa cu genul respectiv de carti si daca place uneia o sa ti-o publice pe cheltuiala lor si o sa primesti o suma pentru aceasta. 2. O publici pe cheltuiala ta. Poti intreba la mai multe tipografii care tiparesc carti si o sa afli costurile, in functie de tirajul pe care-l vrei(numarul de exemplare). Succes si numai bine!