| fatacaciocolata a întrebat:

Daca stergi din prieteni de pe Facebook mi se anuleaza chestia aceea de restrictie pentru cereri?

4 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

Nu.Restrictia aceea o ai pentru ca ai trimis cerere de prietenie unor persoane pe care nu le cunosti si acestea te-au raportat.

| fatacaciocolata explică (pentru CristianCRS):

Si unde pot gasi acele cereri neacceptate ca sa le pot anula? mersi

| CristianCRS a răspuns (pentru fatacaciocolata):

In primul rand tin sa mentionez ca asta nu te va ajuta cu nimic, perioada aceea de restrictie ramane orice ai face, ca sa nu mai ai problema asta nu mai cere accept la nimereala, pentru ca exista tot felul de oameni care folosesc facebook-ul doar pentru prieteni si de asta te raporteaza si primesti restrictie 30 de zile cred.
Cat despre ceea ce m-ai intrebat, la vechiul facebook era usor sa vezi cererile in asteptare sau care nu sunt acceptate sau refuzate, de cand l-au schimbat in Timeline practic e greu sau imposibil sa mai vezi astfel de informatii. Exista o varianta cu instalarea unui program dar nu l-am incercat, din ce am vazut pe net e foarte ok..il gasesti aici cu tot cu instructiuni (in engleza) : http://www.unfriendfinder.com/download

| fatacaciocolata explică (pentru CristianCRS):

Ok, merci mult