| anika33 a întrebat:

! - Daca stiu adresa cuiva ( unde locuieste ) si numele de familie. pot afla ce id/facebook are?

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca e suficient de idiot incat sa-si posteze numele si adresa reala pe Facebook, da.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu ştiu cât te va ajuta faptul că ştii unde locuieşte. În schimb, dacă îi cunoşti numele de familie, şi presupun că şi pe cel mic, îi poţi da un search pe Facebook, apoi un add.

| anika33 explică:

Stiu doar numele de familie. nu si prenumele

| albrosie a răspuns:

Da scrie numele respectivului-ei pe facebook si ai mari sanse sa il-o gasesti

| Patriciiia a răspuns:

Da. funda?