| mihaela192 a întrebat:

Buna :-)...Am si eu o mare rugaminte.Stiti cum pot afla adresa unei persoane daca ii stiu doar numele si orasul unde locuieste? multumesc:-)

2 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Dintr-o carte de telefoane eventual ca altfel nu ai cum. Mai e varianta cu intrebatul la politie dar daca nu e ceva serios (adica vreo problema) nu o sa iti zica nimic

| apocalipso1994 a răspuns:

Mergi la primaria orasului respectiv, si cauti la evidenta populatiei, daca ai un motiv suficient de bun te v'or ajuta. Sper ca ti'am fost de ajutor!