| Dyingfetus a întrebat:

Daca sunt pe aici persoane care sunt in depresie si incearca sa iasa din starea asta,si nu au cu cine vorbii despre asta,dati-mi id-ul vostru, poate avem lucruri in comun.

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu am depresi, dar daca esti in depresie si ai nevoie de un sfat, sprijin moral, scrie-mi in privat!

| Holocaust a răspuns:

Nu cred ca te va ajuta vorbitul cu altii,iti spun asta din proprie experienta.Tu esti singura care poate scapa de depresie, iar in restul cazurilor, psihiatrul.
Daca vrei, imi poti da un mesaj privat aici, sau id-ul.Cum preferi tu.