| Frank07 a întrebat:

Dacă sunt virgin si fac primul contact sexual mi se va rupe ața? Chiar sunt curios

Răspuns Câştigător
| Hexiled a răspuns:

Depinde, nu la toti e la fel. Dar dupa primul contact sexual nu vei mai fi virgin indiferent daca ti se rupe sau nu ata. Cu toti suntem virgini pana la primul contact sexual, nu pana ni se rupe ata.

10 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Mereu ma gandesc la ce zicea SareInOchi, cand vad intrebari d-astea. Saraca de ea credea ca scapa de intrebari cancer daca ignora categoria "Dragoste & Sex".

| Frank07 explică (pentru Speed99):

La ce te referi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Speed99):

Hey Gonzales, ai auzit de "context"?
" stop categoria dragoste si sex " -> ignora categoria

| mihaicelsfant a răspuns (pentru Frank07):

Mie de 2 ani nu saa ruptlaughing si fac cam de 3-4 ori pe sapt. Era virigna fata

| Speed99 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Gonzales" - sincer, nu ma asteptam ca cineva sa faca referinta asta vreodata.

| RAY a răspuns:

Nu chiar, nu e ceva necesar

| Frank07 explică (pentru RAY):

Se va rupe sau nu? întreb asta ca să am si protecție că mi-e cam frică să fac fără prezervativ că eu îmi dau drumul repede

| T0T a răspuns:

Orice se poate.

| anamariarot a răspuns:

Depinde de fiecare persoană; nu e ceva general valabil. Dar folosește prezervativ oricum.