| RAY a întrebat:

Dacă te bârfește lumea e de bine sau de rău?

25 răspunsuri:
| RAY explică:

Argumentează

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ray, cine-i fetiță din poză? Ești tu după schimbarea de sex?

| RAY explică:

Ce rau esti azi ma

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Sunt pe dracu rau, ca tu m-ai barfit de curand...

| RAY explică (pentru Celcestietot):

Dovedeste asta si apoi afirma,eu nu vb cu nimeni de pe TPU,nici macar nu te am pomenit, poate in gluma, dar aia nu e barfa, mai iesi afara din casa, socializează cu prieteni

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Acum spui ca stau si in casa toata ziua.

| RAY explică (pentru Celcestietot):

Am spus ca eu nu fac la fel? Cu toti stam in casa care suntem pe TPU

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Cam asa ceva. Ma intreb ce mai fac cei care s-au lasat de TPU si aveau probleme de genul.

| RAY explică (pentru Celcestietot):

E un refugiu mann, pai au famili,,copii,uni au decedat, deci consider ca frica de a iesi din zona de confort e cauza,desigur si depresia,anexitatea, sanatatea, dar trebuie sa dai un scop vieti tale, dar invertin chesti care te impiedica, trebuia sa ne adaptam

| Mosotti a răspuns:

Depinde, daca zice de bine, e ok, daca zice de rau, e de rau, nu? Multi te pot vorbi de bine daca le place ce faci, cum arati si altele. Tot barfa se numeste, nu conteaza ca e pe negativ sau pozitiv.

| Sofer a răspuns:

"Bârfeşti pe alţii, te înjoseşti pe tine."
E rău să bârfească ceva ce nu e adevărat și lumea sa te arate cu degetul.

| StrongHeart a răspuns:

E de bine

| RKBlue a răspuns:

Depinde...
Se stie ca atunci cand cineva te pomeneste, vei sughita( e in cartea de stiinte, nu-i asa? Stii, dupa capitolul cu moise si apa care a crapatlaughing ) si asta e rau.Dar lumea te invideaza, deci e bine, nu?
De obicei barfa nu e faina, chiar si cand pare ca e lauda, mai mult e invidie.
Dar cum a fost demonstrat in Teoria Bing Bang, sezonul 4, episodul 20, barfa si zvonurile sunt caracteristice omenirii.

| Dorotheea21 a răspuns:

Aveam un raspuns care nu apuca dimineata la intrebarea asta.hee hee
Trebuie sa ma multumesc cu Ce te intereseaza pe tine ce vorbeste 'lumea'?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și anul ăsta câștigăm campionatu anul viitor...

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand ti-am zis ca esti barcelonist nu glumeam

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ce oftică pe tine, hahha
Acum urmează Izquierdo...

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum te interesezi de programul Arsenalului, oare de ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu pot? Vream să văd pe ce loc sunteți... am văzut laughing
De unde crezi că știam eu că jucați cu Man City? Eu nu știam nici că Liverpool a făcut ce-a făcut...

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

'Eu nu știam nici că Liverpool a făcut ce-a făcut...' te referi atunci cand Liverpool i-a dat varzei cu tereul in cap?!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ce este aceea o varză?

| 29mai a răspuns:

Mințile luminate discută idei, mințile mediocre discută evenimente, iar mințile mici discută oamenii

| StrongHeart a răspuns (pentru 29mai):

Si mintile omenesti le discuta pe toate mentionate laughing

| SataniccBichh a răspuns:

Dupa parerea mea, e de bine pentru ca esti atat de important pentru altii incat simt nevoia sa vorbeasca despre tine chiar daca e de rau