| Superior a întrebat:

Daca te joci prea mult Need For Speed,iti poate schimba mentalitatea si atunci cand pui mana pe volan in viata reala sa-ti vina sa vrei sa faci un drift periculos ca in NFS,dar cel mai probabil vei distruge masina,caci asta e realitatea, nu lumea virtuala unde te izbesti cat vrei dar masina doar se zgarie?

7 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Cel putin in cazul meu nu se aplica.
Acum, ca undeva in lume, o persoana a jucat NFS, si a imitat acele miscari nu inseamna neaparat ca e datorita jocului.
Multi fac drifturi si fara sa se fi jucat NFS, faptul ca unul face drifturi si a jucat si NFS poate fi o simpla coincidenta.

| PersonajFictiv a răspuns:

Mai bine joci Gta San Andreas Hot Coffe if you know what i am talking about smug

Răspuns utilizator avertizat
| En3Rgi a răspuns:

Nu cred ca iti poate schimba mentalitatea, este doar un joc pentru distractie.In realitatea este cu totul altceva, realizezi consecintele daca faci ceva ilegal, pe cand in joc poti sa faci orice.

| Superior explică (pentru En3Rgi):

Am auzit de cazuri de genu, din America :O

| En3Rgi a răspuns (pentru Superior):

Ai auzit de vorba "nu tot ce zboara se mananca"? Asa este si in cazul asta..nu tot ce auzi este adevarat, ai grija in ce crezi.