| anonim_4396 a întrebat:

Dacă te sună de la o bancă în fiecare zi de fiecare dată de pe un număr nou și nu poți scăpa de ei dându-le block, se pune ca hărțuire?

11 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai... de ce te suna?

| Invictusman a răspuns:

Poate sunt recuperatori de creanțe. dacă da, ăștia te vor teroriza, chiar îți va veni la ușă. Dacă nu ai datorii nu înțeleg de ce te suna zilnic, răspunde și vezi ce spune dacă tot spui ca nu ai datorii, nu ai de ce sa te ascunzi. Poate sunt SCAMERI cine știe, dacă ști ca nu ai datorii la banca nu răspundehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Că ce sa se pună mă? Prea sensibili sunteți unii.
Eu nu am mai auzit de ei după ce i-am pus sa mi trimită nu știu ce prin curierlaughing, a doua oară m-a sunat una și mă bâlbâiam la telefon.
Fa pe proasta, sau rupe-o de ei și te iau din vizor.

| Jus7t a răspuns:

Tf they want?

Răspuns utilizator avertizat
| Ødegaard a răspuns:

Nu. Plătește-ti datoriile

| anonim_4396 explică (pentru Ødegaard):

Nu am datorii.

| anonim_4396 explică (pentru Ødegaard):

De fapt, nu am nici Raiffeisen rolling on the floor Am ING.

| Ødegaard a răspuns (pentru anonim_4396):

Și ce zic când le răspunzi?

| anonim_4396 explică (pentru Ødegaard):

Nu le-am mai raspuns, dar vad ca nu se lasa. Voiau sa-mi faca nu stiu ce asigurare

| Ødegaard a răspuns (pentru anonim_4396):

Am fost recuperator(nu d-ala din filme) si am experienta in hartuit la telefon