April
| April a întrebat:

Daca tot asimileaza zodiacele diferitele tipuri de personalitate omeneasca unor animale, ce credeti :joaca pisicii cu soarecele are vreun corespondent in comportamentul uman?(Presupun ca toata lumea stie cum se sfarseste! Joaca, desigur!)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Zodiacul asimileaza diferite tipuri de comportament animalic oamenilor, nu invers. nu te umfla in pene ca esti om, esti pe jumatate animal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stim cum se sfirseste. Dupa ce o sperie de-i cade blana, soarecele haleste pisica happy
Corespondent? Ar fi... politicienii se joaca cu noi pina la finalul apoteoticwinking