| anonim_4396 a întrebat:

Daca tot putem sa raportam o intrebare de ce mai exista voturile stupid sau nefolositor? mi se pare mai corect sa raportam deoarece nu stie nimeni de persoana care a raportat dar daca am vazut ca mi-ai dat stupid sau nefolositor pot sa acord de 10 ori mai multe voturi cate mi-ai dat chiar daca intrebarea sau raspunsul este corect, trebuiesc eliminate aceste voturi?

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu vad, care e legatura intre raportari si voturile negative. Sunt doua functii diferite. Si da, ai dreptate, aceste doua voturi de cele mai multe ori aduc numai neplaceri. Certuri, suparari, scandaluri. Personal demult am renuntat la ele.
Exprima-ti parerea aici: http://www.tpu.ro/blog/?p=1747 (asa vei fi auzit)! Eu deja am facut-o. O poti citi pe blog.
Numai bine!