| ΔH a întrebat:

Supeeerrr! big grin
Ma bucur ca s-a rezolvat bugul cu voturile.
Inainte votam, insa nu se inregistrau voturile.

Acum puteti din nou sa votati cu nefolositor si stupid cersetorii de voturi. love struck

Va recomand si voi ca atunci cand cerseste cineva fundele alea tampite (fundita :X, funda pls, funda?), sa le dati nefolositor si stupid indiferent ca raspunsul lor este sau nu corect.

Stiu, stiu, acum cei care cersesc funda vor veni sa-mi reproseze ca de ce ma bag eu, ca nu am dreptul sa le dau stupid, etc...
Ei, bine va spun de-acum ca nu-mi pasa ce comentati... happy
E un site liber, votez pe cine vreau, si anume cersetorii de funde.

2 răspunsuri:
| MajorAsshole a răspuns:

"Ma bag" si eu! O sa curga voturile stupid si nefolositor pe strazi, de o sa ne inecam in ele. La fel cum curg de 3-4 zile raportarile mele pentru aia care pun la Dragoste si Sex intrebari despre orice altceva si cred ca cu un simplu "scuze de categorie" li se spala pacatele. Luati de-aici, mama voastra de c8chii!

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Da dar degaba votam cu nefolositor si stupid...nu li se scade din punctele de la profil deci...nu ii afecteaza cu nimic.
Eu fac asta de cand am venit pe sit big grin
deeeeeeci... Funda? rolling on the floor))))))