| anonim_4396 a întrebat:

Daca un animal ti-ar salva viata, l-ai pune în farfuria ta? Și daca ai flămânzi? worried

8 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu, in primul rand ca sunt pretentios la mancare si deloc deschis la ceva nou, am cateva pe care le mananc si doar atat, nu mananc orice animal si doar in anumite moduri de preparare.

Logic ca nu l-as ucide, ar fi sfant pentru mine.

| Wr3nch a răspuns:

Depinde de animal si probabil da Un caine iti poate salva viata, dar ma indoiesc de abilitatie unei gaini laughing

| anonim_4396 explică (pentru Wr3nch):

Sa presupunem ca si gaina. big grin

| Wr3nch a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca chiar nu am altceva la indemana da. Binele meu ca individ primeaza.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu nu l-as pune in farfurie e clar oricare ar fi acel animal, mai ales ca sunt 95%vegetariana.

| RKBlue a răspuns:

Normal ca l-as manca daca as flamanzi.
Si daca nu as fi infometat, tot l-as manca.De fapt, de ce sa nu-l mananc? Daca il mananc, sufletul lui se va uni cu al meu si vom crea o persoana si mai buna.
Plus ca as manca si un om... (nu ai specificat daca si omul se pune, caci si el e animal.)

rolling on the floorGlumesc doar. rolling on the floor
Nu prea mananc carne, asa ca singurul animal care m-ar putea salva si l-as manca ar fi gaina.
Dar nu as manca un animal care m-a salvat decat in vreo situatie extrema(cred, chiar depinde de moment)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca un animal mi-ar salva viata, deja ar mai presus decat orice om pe care il cunosc. Deci nu l-as manca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă aș flămânzi ar flămânzi și el cu mine, că doar n'o mânca singur...laughing

Dacă animalul e porc sau vită, ghinionul lui, norocul meu.laughing