| Theo94 a întrebat:

Daca un cineva isi pune capat zilelor in lume este un sinucigas in plus sau in minus?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un sinucigaș în plus, un om în minus.

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nici, nici. 1/10000 anual pe plan mondial. A 4-a cauza de deces la tineri. Cineva o va face, doar că nu se știe cine.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si si.

| Celcestietot a răspuns:

Un sinucigas in plus, un om in minus.

| Dismally a răspuns:

Cred ca ambele big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În plus. acela este propriul lui sfârșit, mai exact,, bilanțul sinucigașilor " "contribuind" cu o persoana în minus la nivel de populație.

| chuckmanson a răspuns:

O creștere a numărului de sinucideri, lucru care nu ar trebui să se întâmple.

| TheStrategist a răspuns:

Ambele.