| lucruriinteresante a întrebat:

Daca un psiholog te-ar influenta sa faci chestii rele in cabinet fara martori fara dovezi iar tu gen mori si nu mai apuca nimeni sa intrebe nimic, fara dovezi nu poate fi tras la raspundere?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imposibil asa ceva!

| lucruriinteresante explică (pentru Violleta2022):

Imposibil adica?

| Violleta2022 a răspuns (pentru lucruriinteresante):

Nici un medic pihiatru sau psiholog nu poate face chestii rele in cabinetul lor medical, ca risca sa-si piarda licenta profesionala pe viata si nu ar face nimeni asa ceva, mai ales ca nu vad scopul.
Ala care moare dupa ce a ajuns la psihiatru, inseaman ca era deja trecut prin mai mulet sinucideri, foarte foarte bolnav la cap si nu a mai putut fi salvat, dar nicium ca l-ar omori medicul psihiatru.

| lucruriinteresante explică (pentru Violleta2022):

Ce conteaza ca ii da afara era vorba fictiv daca ar face-o cum s-ar demonstra?

| VoidEternal a răspuns:

Cont nou aceeași problema. Ești bolnav rău de tau omule. Lasă dracului obsesia pentru psihologul ăla și vezi-ti de viață.

| lucruriinteresante explică (pentru VoidEternal):

Daca tie iti zicea un psiholog ca are nu stiu ce puteri si tu ai mai suferi si de probleme la cap si ti-ar si demonstra chestii nu ai avea teama?

| LisaJulie a răspuns (pentru VoidEternal):

A mai avut un cont?

| VoidEternal a răspuns (pentru LisaJulie):

Mai multe chiar, cu aceleasi intrebari despre cum sa-l dea la politie pe acest psiholog care ii citeste gandurile private.

| LisaJulie a răspuns:

Nu cred ca exista psihologi care sa facă asta!