| stavila1995 a întrebat:

Daca unei fotografii i s-a adaugat un desen de o anumita culoare si a fost salvata poza cu un photo editor, acel desen poate sa sa mai fie sters? Stiu ca se poate ascunde, dar nu ma intereseaza pentru ca sub acel desen ar fi niste informatii utile mie! Astept un raspuns concret, va multumesc mult!

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

NU. Poza este sub formatul final si nu ai ce sa-i mai faci, Trebuia sa-ti pastrezi o copie de siguranta la acea poza.