| anonim_4396 a întrebat:

Dacă ungi accidental pâinea cu oțet în loc de ulei, se mai evaporă sau e compromisă treaba? Poate fi "spălată"? Alte idei?

Edit: S-a rezolvat. Nu știu exact cum, dar nu are gust de oțet. E puțin exfoliată pe margini, atât.

15 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Te joci prea mult. Gata! Ai crescut mare! laughing

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Nu râde laughing Nu-i ceea ce crezi. Doamna mami a comis-o de data asta. Nu-ți imaginezi cât de bine mă simt laughing
Parcă s-ar fi șters cu buretele tava aia de eclere arse, dar și cealaltă tavă, cea cu eclere prăbușite. Nu-și mai aduce niciun vecin aminte ce miros venea sâmbătă de la noi din casă. Bârfesc pe altcineva acum. Yeye. În sfârșit nu sunt eu vinovată pentru un dezastru culinar din bucătăria aia. E o zi mare pentru mine big grin Ar trebui să trecem de azi în mileniul trei. Suntem pregătiți ca specie.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Mereu ai justificare! Dar mereu ți se întâmplă ceva amuzant! Ești drăgălașă, măcar aici ai credit.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

E amuzant doar din exterior. Pe moment trâiesc o dramă straight face Bine, de data asta nu trăiesc nimic. Nu e vina mea.
Știi ce e cu adevărat grav? Tocmai mi-am dat seama că suntem deja în mileniul 3 sad De la atâta inhalat oțet mi se trage.

Eu chiar cred că sunt și talentată. Celelalte eclere au ieșit cam uscate, dar s-au înmuiat de la cremă. Sunt foarte bune acum happy

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Oh pisoi, îmi pare rău. Te invidiez; pari să te distrezi de minune.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Nu mă mai face pisoi straight face Eu nu te-am făcut pisoi pe tine. Nu-mi place.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar asta văd când mă uit la avatarul tău, pisoi.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Am stat eu și m-am gândit. Are logică ce zici. Îmi asum pisica de la avatar. Ai dreptate, copilule din întuneric.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Pâine cam absoarbe oțetul, așa că e cam compromisă afacerea. Dar poți încerca să ungi pâinea cu altceva, să acopere gustul și s-o mănânci. Dacă mai supraviețuiești să ne spui cum a fost. big grin

| anonim_4396 explică (pentru Niciunnumedeutilizator):

Ești rău laughing
Și eu care trăiam aici cu speranța că se evaporă...

| Niciunnumedeutilizator a răspuns (pentru anonim_4396):

Știu că sună nebunesc, dar ai încercat s-o storci? Cine știe, poate merge?
Lasă, lasă că speranța moare ultima.

| anonim_4396 explică (pentru Niciunnumedeutilizator):

Nu merge laughing Coca nu e buretoasă. Are un strat de oțet doar în exterior, bănuiesc, asta dacă nu l-a absorbit. Eu chiar trăiesc cu speranța că se va evapora.
Miroase groaznic laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok.
Stai... Tu pui oțet în salata de roșii? :0

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Super! Pofta buna!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mersi happy