| razadeluna a întrebat:

Daca urmariti Nora pentru Mama (KanalD), care din concurenti va place mai mult si care mai putin? si de ce? mersi

6 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Dintre fete imi place de Veronica, Cristina, Brandusa si Diana iar dintre mame de doamna Valeria.

| octavianpas a răspuns:

Diana este deosebita din toate punctele de vedere.

| Helene a răspuns:

Eu urmaresc Nora pentru mama.Chiar zilnic.
Imi place de Diana-este draguta, stabila, cu capul pe umeri
Veronica-draguta, puternica, distractiva

Cristina-frumusica, copilaroasa, distraciva
Alina-frumoasa, cam copila
Imi mai place de Georgiana, inca nu am descoperit`o complet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ca a iesit Brandusa, era nesuferita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vero nea aratat adevarata ei fata imi place diana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place diana fff mult pentru ca este sincera desteapta frumoasa naturala educata etc iar cine nu imi place deloc este cristina pentru ca este fff vulgara invidioasa rautacioasa egoista nu stie sa respecte si plus de asta a jucat murdar ultima data cand a vrut sa il elimine pe vali