| twilight_3475 a întrebat:

Urmariti emisiunea Nora pentru mama 3?

Răspuns Câştigător
| Princessee a răspuns:

O urasc! Se cearta toate babele pe acolo si eu nu stau sa le fac audienta.

11 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nici eu nu o urmaresc pentru ca nu imi place. M-am uitat si eu de vreo 2 ori.happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

O emisiune de umplutura...

Janina
| Janina a răspuns:

Nu am urmarit asa ceva, e o mare prostie happy

| Dara a răspuns:

No way! Am nimerit odata din greseala cand se gatea o baba urata foc, mireasa... si m-a cuprins groaza worried Mi s-a parut asa o tampenie!

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Un show de barfitoare. Cand o prind pe nevasta-mea ca zaboveste pe Kanal D imi vine sa-mi fac sepukulaughing

| Mya a răspuns:

Da! Ma amuza foarte tare temele pe care apar conflictelehee hee Ma gandeam sa ma inscriu si eu in toamna...consider ca poate fi o experienta unica in viata big grin

| Mya a răspuns:

Se pare ca sunt singura de pe aici care se uita big grin...sau singura care recunoaste? thinking

| selef a răspuns:

Nu am urmarit nici 1, nici 2.

| anonim a răspuns:

Ma dau in vant dupa ea. dar apropo, pe ce canal este?rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, chiar foarte, foarte mult. O urmaresc in fiecare zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da