| IoanaCarmen25 a întrebat:

Daca v-ati uitat la Nini ati auzit de Santa Huliana, nu? Pai as vrea sa aflu daca intr-adevar exista sau nu. In curand plec cu parintii din tara de ziua mea si vreau sa merg acolo daca exista. Acum ca stiu ce e, ofer funda!

2 răspunsuri:
| BeatriceKnowles a răspuns:

Da,Dar din cate am auzit Santa Juliana nu este in argentina, de acolo de unde este Nini.
Capitala argentinei este:Buenos Aires sau Ciudad de Buenos Aires

| Florinaa14 a răspuns:

Santa Juliana este un oraș în Minas Gerais (MG), Brazilia.
Mda si nu te gandi ca o sa o intalnesti pe Nini si pe astia...laughing