| raza-de-soare a întrebat:

Daca va uitati pe disney channel...inseamna ca ati vazut filmul ala, is sau numai stiu cum cu o fata care scrie o carte si devine celebra.cum se numeste melodia pe care o canta fratele ei la bal? dar cea pe care o asculta el in camera la radio cred in care canta o fata?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

I will be around-Nick Whitacker http://www.youtube.com/watch?v=JTZuLZF7O-0

7 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Filmul e Citeşte şi Plângi-Read It And Weep

| dadaaaaa a răspuns:

Chiar la asta ma gandeam acum si eu.am vazut si eu de dimineata filmul.foarte tare.stie cineva cum se numeste? pff ce final fericit laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul se numeste IS VS. JENNY si meloia pe care o canta fratisu este... love in gon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fimul se numea ''citeste si plangi''si cel care canta melodia e...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am vazut filmu si este super scriu si eu o carte de 2-3 luni este super tare are pana acu 20 de capitole!

| raza-de-soare explică:

Multumesc multhappy

| cristiano93 a răspuns:

Sallz melodia se numeste I will be around de nick whitacker