| lola a întrebat:

Daca vedeti un baiat cu cercel in urechea dreapta il catalogati drept gay?
asa am auzit ca "se zice".

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Mi se par foarte draguti baietii cu cercel in ureche.

32 răspunsuri:
| demonu23 a răspuns:

Depinde daca are numai in dreapta da daca ae in amandoua asa si asa eu personal am in spranceana deci is mai smecher

| caracter a răspuns:

Eu am cercel si am 11 ani si ce am si suvite am si chica cercel este in stanga si am auzit ca daca ai in dreapta esti gay dar nu prea cred

| Badosu a răspuns:

Nu, dar decat sa-si dea in dreapta mai bine isi instaleaza in ambele urechi. eu am in ambele. buza si limba. rolling on the floor... si se aude ca imi sta bine