| Bulina_4880 a întrebat:

Daca vi s-ar putea implini 16 dorinte ce ati vreaa?batting eyelashes
[plictiseala yawn]
Funda pentru cele mai interesant dorintethinking
laughing
>:X:*big grin

Răspuns Câştigător
| KlaudyaAddha a răspuns:

1. Sa am cele mai cool haine din toata scoala ca sa crape de invidie fitoasele scolii
2. O vila super cool cu gradina, piscina si multe altele!
3. Sa-mi creasca parul mult mai lung si sa fie super matasos
4. Sa fiu cea mai desteapta din clasa, dar sa nu ma faca nimeni "tocilara"
5. Doi catelusi scumpi
6. Sa am un iubit super-cool
7. O cariera de fotomodel
8. O limuzina mare
9. Sa fiu foarte populara
10. Parintii mei sa nu se mai certe
11. Sa stiu limbile principale la perfectie
12. Multe bijuterii cool si scumpe
13. Sa fiu miliardara
14. Sa joc si in cateva filme
15. Vreau sa nu ma mai considere nimeni "fetita mica"
16. Sanatate si bucurie in viata

6 răspunsuri:
| DdDiX a răspuns:

Pai multe tare dar ar depasi 16... te-ai uitat la "16 dorinte" nop?

| dreamout a răspuns:

Pace mondialarolling on the floor)))

si asta.si eu am vazut filmul. dar sa stii ca imi place viata mea asa cum e.
pai as vrea sa fiu o vedeta ultra cunoscuta, sa am un lamborghini, sa ma casatoresc cu un chad murray(:X) sa am un catselus alb si micuts si pufos:X:X:X, sa am o vila cu piscina in hawai, sa merg in paris, (si la marele zid chinezesclaughing), sa am un yahtlaughing. astea`s visehappy care nu cred ca le pot ajungehappy

Dar ceva mai real.imi doresc fericire, sanatate, bucurii venite din lucruri marunte, si sa zambesc mereuwinking

Tu ce`ti doresti?love struck

| Bulina_4880 explică:

Da l-am vazutbatting eyelashes
Si as vrea sa aud si dorintele voastre de asta am pus intrebarea aceastaaabatting eyelashes
big grin

| Bulina_4880 explică:

Paiiiithinking
Eu as vrea:
1. Sa fiu o vedetaa:X.[mereu mi-am dorit astabatting eyelashes]
2. Sa fiu cea mai populara din scoalaa:X
3. Sa fiu cea mai desteapta din cls:X
4. Sa fiu bogataa:X:X
5. Sa imi fac in fiecare an ziua mea de nastere. in cate o tara diferitarolling on the floor
6. Multeee multeeee haineee!:X
7. Un catel mareee:X si pufoss!:X:X
8. Sa il am ca iubit pe Justin bieberrolling on the floor
9. Sa pot manca ciocolata belgiana zilnic day dreaming
10. Sa detin un magazin de bijuterii:X
11. Sa am un Ferrari la 16 ani =p~
12. Sa am o plasma in vila mea din Malibuuu day dreamingrolling on the floor
13. Sa am un X-Box:X:X:X [daca nu stiti ce e ala cautati pe youtube e prea fain =p~]
14. Sa am un salon de infrumusetaresmug
15. Sa ma cheme toata lumea la televiziuni
16. Camera mea sa fie cat o vila intreagaa:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.sa fiu bogata
2.parintii sa fie intelegatori cu mine si sa nu ma certe
3.sa fiu cea mai desteapta din clasa
4.sa fiu vedeta
5. familia mea sa nu se imbolnaveasca niciodata
6.sa am prieteni adevaratzi
7.sa am un iubit care sa ma iubeasca pentru cine sunt
8.cand ma duc la vreun magazin sa mi se dea totul gratis
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.ma mai gandesc la dorintzele astea...pentru ca pe parcurs se poate intimpla orice

| 541730 a răspuns:

Hmm. nu prea stiu

ps:ai vazut sigur filmul azi dimineata pe disneyhappy