| bleakk a întrebat:

Daca voi merge la un majorat in sacou,iar pe dedesubt in loc de camasa,voi avea tricou si voi fi nevoit sa mi-l dau jos,poate din cauza caldurii, credeti ca va da bine? Jeansi gri spre negru cu tricou mulat si in picioare bascheti negrii?

4 răspunsuri:
| Userrr a răspuns:

Nu iti va sta rau, dar majoritatea se vor imbraca elegant/casual.

| LoveSleep a răspuns:

Eu zic să-ți iei o cămașă.
Nu e botez, dar e până la urmă un majorat.

| RainmakerX a răspuns:

Hey! Eu unul cred ca da destul de bine, pana la urma te duci la un majorat nu la o nunta sau la un botez. Este vara deci mi se pare okay sa porti ceva mai lejer. De ce nu? Eu unul sunt de parere ca da bine.
Totusi este doar parerea mea...sa vedem ce zic si altii. Tu decizi!
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu e nevoie de sacou la canicula asta. Ce intrebari existentiale ai. Ia un tricoul Polo fainosag. Jeans negri da! Si „bascheti" tot negri. Si tricoul la fel.