| MyNameIsNotImportant a întrebat:

Daca vreau sa imi sterg facebooku-ul si sa intru dupa un timp pe el iar pot? fara sa mi se stearga automat pozele si commurile?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra pe pagina ta de facebook http://www.facebook.com/ -->Click pe ''Contul Meu'' (dreapta sus)-->setarile contului-->jos de tot in pagina ai ''Dezactiveaza Cont''-->click pe ''dezactiveaza cont''-->apoi te intreaba de ce vrei sa-l dezactivezi, ai variante de raspuns si trebuie sa marchezi una din ele la urma dai ''Dezactivate my account'' si termini. Pentru reactivare intri pe Facebook si te loghezi cu adresa de email si parola-->se activeaza automat! Bafta!

| MyNameIsNotImportant explică:

Eu am intrebat altceva.stiu cum sa imi dezactivez contul. Eu am intrebat daca ramane totul la fel in momentul in care il activez iar, sau se sterg poze etc?