| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreau sa inscriu un copil la scoala 114 principesa margareta din bucuresti sect.4 in clasa a 5 -a si vreau sa mearga la clasa de engleza intrebarea este cand trebuie sa dea acel test de capacitate ca sa intre la cls. de engleza?

Răspuns Câştigător
| Madallina3 a răspuns:

Pai testul de engleza se da la sfarsitu clasei a 4 pana atunci il puteti inscrie la oricare clasa.
funda?

1 răspuns:
| Whisper_7948 a răspuns:

De obicei de sa cand mergeti la inscriere cu copilul.Mult noroc micutului