| ρЯíи¢ėšš a întrebat:

Daca ati avea o super putere care ar fi aceea?happybig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
M-a impresionat intrebarea ta de aceea iti raspund!
Eu as vrea sa pot da timpul inapoi, cateodata lucrurile capata sens cu ajutorul timpului iar noi oamenii nu bagam de seama.
De exemplu cand te certi cu cineva si iti pare rau sunt sigura ca oricine ar vrea sa dea timpul inapoi pentru a privii altfel situatia. Dar de cele mai dese ori nu mai ai ce sa faci, asta este destinul si toate aceste lucruri infiripa VIATA!
Totusi asta as vrea sa pot face, dar este inposibil!
Trebuie sa gandim inainte de a se petrece un lucru, o vorba sau o intamplare! Iti doresc multa sanatate si o zi buna.
Numai bine...

15 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Mi-as dori puterea de a vindeca printr-o simpla atingere. Se pare ca exista fiinte omenesti ale caror maini au aceasta putere.

| Bacemi a răspuns:

Premonitia.

| Malvina24 a răspuns:

As vrea sa fac toate lucrurile pe care le vrea! orice(sa ma teleportez, sa citesc gandurile, sa ajut lumea in2-3 secunde) sa am puteri grozave! de ex o casa ia foc, sa nu imi fie nevoie de pompieri sa sting eu focul in 2 secunde! sa simt cand cineva are nevoie de mine!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sa citesc gandurile oamenilor love struck Ar fi minunat big grin Sa stiu ce gandesc despre mine si multe alte chesti interesante love struck
Ar fi prea frumos sa fie adevarat happy

| inna a răspuns:

Citirea gandurilor celorlalti.

| Andreea_8014 a răspuns:

Sa implinesc visele mele si a celorlalti.:X

| miauu a răspuns:

Sa zbor, sa am telepotez ceva de genu sa il vad mai mereu pe pr meucrying:X

| tim a răspuns:

Ce-ar fi daca am avea toti puteri din astea? ganditi-va ce ar fi! april, in biblie apare un loc unde un apostol nu a reusit sa faca o vindecare, iar Isus i-a explicat de ce nu a putut si cum o poate face. E mult de scris aici, deci citeste si afli, nu e un secret

| Seline a răspuns:

Sa vad amintirile celorlalti...

| mcrenma a răspuns:

Citirea gandurilor. Nu stiu ce ar fi mai bun, decat sa poti sa vezi ce gandesc ceilalti, sa stii ce au de gand, cand mint, cand spun adevarul.

| Matusha a răspuns:

Sa pot accepta, fara sa ma doara, ceea ce nu pot schimba in drumul meu. dar tu?

| Matusha a răspuns:

Sa pot accepta, fara sa ma doara, ceea ce nu pot schimba in drumul meu. dar tu?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am. puterea de a visa. si de a duce unele vise la indeplinire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa implinesc visele mele si a celorlalti.