| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi cateva idei de cadou pentru un baiat care schimba prefixu' big grin! Sunt in pana de idei pentru ca acesta are cam tot ce-i trebuie.

Răspuns Câştigător
| sam a răspuns:

Un ceas? big grin

6 răspunsuri:
| Mixed a răspuns:

Adica face 18 ani...

pai... ii poti lua un lantisor cu initiala numelui lui ...sau al tau in cazul in care e iubitul tau tipu'...
ii poti lua o bratara... un tricou... un parfum... daca stii cam ce gusturi are... un set de trabuce... daca e fumator mare laughing... o bricheta d'aia de firma ...nu stiu ...pnm...thinking aaa... un ursulets de plus...:X moale moale... o pernuta cu o poza cu el...

Bafta :*

| m4them4tic a răspuns:

Cand schimbi prefixul inseamna 10(pentru ca aveai prefixul 0), 20, 30, 40, 50, 60, 70. 80 nu mai inseamna ca deja ai schimbat prea multe prefixebig grin
Din pacate si eu schimb in scurt timp prefixul cryingcrying, trec pe 2

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca il schimba, da-i un telefon cu prefixul vechi. Abia nu uita de unde a plecat... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

LoCsU... cand schimbi prefixu...nu inseamna 18, ci 20 happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oooo da... unde s-a ajuns cu intrebarea mea. Se pare ca nimeni nu ma ajuta cum trebuie. In fine...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are o gramada...sad... Pff. Doamne ca dificil mai e cu cadourile astea pentru baieti... Mai baieti dar zice-ti si voi ce ati vrea sa primiti de ziua voastra... laughing. Poate asa am de unde alege.