| κίllą a întrebat:

Dati-mi niste porecle mai misto...gen,, koko" sau,, kitty" sau,, vivi". Nu neaparat sa vina de la un nume thinking va rog crying

Răspuns Câştigător
| kitty_6896 a răspuns:

Lola, Lady, Missy, Minfy, Miss, Craizy, Girl, Mimky, Curly, Minnie, Miry, kimy, Pisy, Lolipop, Xena, Geoky, Jokka, Dymky, Pustoaica, Nily, Chery;

8 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Kiki, miki, boxy, roxy, dodo, crisabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moxy, brixy, lola, kike, dodo, lonly

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mikytongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kiki

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pitik atomic de explu asa am eu :d sau Pucca Ѽ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kitzy fitzy mitzy muitzy sugitzy pizdulina dody laughingalegeti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Closca

| Adyyy_4457 a răspuns:

Colla,Kitty,Utu,Dutsi,Dutza,Ady,Bubu,Bobo,Lily,Lulu,Lolo,Kiki,Miki,Pina,Didy,Crina,Bomba Sexy,Pitica Porno,Coco,Pepsy, Fanta, Spryte,