| tuGatita a întrebat:

Dati-mi niste site-uri de unde pot comanda telefoane mobile (ieftine) noi cu garantie. Poate cineva a comandat de pe vreun site si imi poate recomanda. Sa nu fie ceva gen cu plata inaintelaughing

Răspuns Câştigător
| Christina a răspuns:

Emag, fara taxa de transport, direct acasa, cu garantie, eu mi am luat si cuptor cu microunde si router de pe eMAG, si iti prelungi si garantia cu cativa ani. Ti-l recomand cu caldurabig hug

3 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Intra pe www.compari.ro si ai sa vezi preturi la sute de telefoane la mai multe megzine online si iti alagi evident pretul cel mai mic

| danielutsaa a răspuns:

EMAG sau okazii

| ioanasilaghi94 a răspuns:

EMAG vine comanda prin curier iar plata se face ramburs