| FeFy` a întrebat:

Dati-mi si mie descrieri pentru. hi5 la poze.

Răspuns Câştigător
| veveroi a răspuns:

Eu asta le-as gasi ca niste descrieri minunate

http://www.latestngreatest.net/

dar mai poti pune un citat dint-ro carte ce ti-a placut foarte mult.

sau nimic:))

Bafta!

32 răspunsuri:
| Nişka a răspuns:

Ce inseamna ce?Ai cam uitat de subiectul...

| Nişka a răspuns:

Ce inseamna ce? Ai cam uitat de subiectul...

| kukubau a răspuns:

Ce intrebare caraghioasa si ratacita'n atmosfera laughing, gugle iz iour frend laughing

| Totti a răspuns:

Inseamna...

| NoName0011 a răspuns:

"BA" Fefy` ai zis descrieri, descrieri ti-am dat, chiar nu iti place niciuna?laughing.
Uite aici poate aceste"descrieri " iti placelaughing

Exista sex fierbinte, sex repede, sex in grup, sex protejat, sex prin telefon, insa pentru persoane ca tine exista… masturbarea.

Intr-o zi iti vei pierde parul, dintii, banii si chiar memoria. Dar un lucru sigur nu-l vei pierde: corpul tau sexy, caci nu poti pierde ceva ce nu ai!

- Viata e ca hartia igienica: lunga si folositoare

- Prietene! aminteste-ti ca fara prostie nu ar fi intelepciune si fara uratenie nu ar frumusete… deci la urma urmei lumea are nevoie de tine.

- Eu vreau tripleti. Tu vrei gemeni. Te invit la mine, ca sa vedem cine castiga.

- Am fost arestata. Agentii m-au inchis pentru posesie de prea multa frumusete. Cautiunea poate fi platita doar de cineva urat. Asa ca grabeste-te!

Ce zici? nu mai zi ca si astea sunt de pitziponca, ca nu te voi crede chiar daca sunt.

| FeFy` explică:

Ce inseamna

| FeFy` explică:

Ast descrieri pentru. hi5

| FeFy` explică:

Mda aia cu inseamna nu stiu da am pus si nu imi apare

| FeFy` explică:

Ba NoName alea sunt descrieri de pitipoance. ceea ce eu nu sunt!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inseamna aceasta intrebare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spate fata lateral corpu`meu e criminal sau, pentru fete ochi mari gurita mik trasaturi de printesika, va veni o zi cand vei spune sunt pentru tine si eu voi spune fi pentru alta nu pentru mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt regina nu`s fotomodel da cat timp esti cu mine vreau sa`mi fi fidel sunt cu ochi pe tine cum scrie la karte pentru unu ca tine am ochi si la spate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea e Barbie! Altele vor sa o imite. Dar la cat de scumpa e nu isi pot permitelove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mereu aranjata, mereu parfumata, oricum e prea cuminte pentru tine aceasta fata, Ma intreb oare ce gandesti cand o privesti?", Esti aici si am in ce sa cred, Are tupeu` fetita, da se uita cam pervers Ochii ei frumoshi`s`au pierdut la tine`n portofel."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ca iti dau eu... din astea mai normale.happy :
E doar o fata cat se poate de obisnuita...Care nu are absolut nimic special. Are zile in care parul ii sta ca naiba. si zile in care arata extraordinar

Nu incerca sa fii a lor • Sunt multi care nu stiu ce vor • si tine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete

Unii ma stiu, altii cred ca ma stiu, iar despre unii cred ca ar face orice numai sa nu ma stie. Sunt un spirit mare intr-o "sticla" mica

Asta mica e mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu prea o intereseaza ceea ce urmeaza!

Poarta`te frumos cu ea. E mik si nu stie ce vrea. Spune`i `Da` cand ea spune `Nu`. cand zambeste.Zambeste`i si uh. cand greseste nu o certa pentru. ca`i mik si ea si nu stie ce vreaa.

Imi place sa gresesc, caci nu prea mult gandesc.Copilaresc, Traiesc, Imi cer scuzee.Multzumescc`! blushing

Un sfarsit e un nou inceput

"Asta mica. Promite cica. Ca va fi cea mai buna gagica

Spune`i stop cand te streseaza. explica`i ca exagereaza.nu intelege? abereaza? spune`i pa si se calmeaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce talent si ce parfum au pushtoaicele acum [tongue]

Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare...

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii tu mereu crezi ca pun botu’. hai c’o faci pe idiotu

Sau pune ceva versuri din melodiile preferate... ceva vesel sau inteligentwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija dragasmug! Vrei autograf?!batting eyelashesPrietena ta te priveste:X! Si te`ar face praf!drooling"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apare in club imbracata sumar, pe langa bar Cu un suflet calduros ca gheata ce sta-n pahar:devil)"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite`o dpa putin timp...Zambeste si e dulce!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe-asfaltul asta rece si murdar Am renuntat alataieri la amintiri, Tu nici macar nu stii, nu ai habar Te uiti in ochii mei si spui "sictir!".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine nu scrie nimic la descriere sau chiar mai bine scrie ce simpti de ex in poza asta poti scrie "pot zAmBi! aRaT! nu cRezi?! dAr veZi!"
e doar o sugestie!winking
poti face oricewinking ai primit multe descrieriwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine nu scrie nik la descriere sau chiar mai bine scrie ce simpti de ex in poza asta poti scrie "pOt zAmBi!aRaT!nU cRezi?!dAr veZi!"
e doar o sugestie!winking
poti face oricewinking ai primit multe descrieriwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"E un vis care se tot repeta! Sii doar in visul meu gasesc lumea perfecta"
"Probleme in paradis? E doar un vis!"
"Si tocmai acum stiu ca ma iubesti"
"Tu n`ai stiut sa pretuiesti ce ai avut!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti cool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i stop cand te streseaza. explica-i ca exagereaza.Nu intelege? Abereaza? Spune-i pa si se calmeaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare cuvant e o speranta in plus cu fiecare clipa trecuta moartea mea e mai aproape iar eu inca visez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ji ce?! Daca as vrea m'as schimba. Dar uite ca nu vreau...Pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un joc ce tu l`ai inceput.happySi ai trisat. n`ai dc sa regreti ca la final ti-am dat SAH MAT!