| carinnutza a întrebat:

Dati`mi si mie niste idei de conversatii pe care le-as putea avea pe mess si in oras cu prietenii. (sau pe mess cu fostul prietenbig grin[care are deja o pr dar noi am ramas inca pr)]

1 răspuns:
| Malvina24 a răspuns:

Poti vorbi despre orice iti vine in minte. Un eveniment de la tv, poti spune o gluma daca stii, ii poti intreba cum e vremea pe la ei, poti sa ii intrebi simplu ce fac ei in timpul liber(intrebare gen:Ce-ai mai facut in ultima vreme? ori App ai vazut filmul ala? e foarte tare ti-l recomand. Discutiile vor lua amploare, iar tu raspunzi pe baza raspunsurilor pe care le primesti! Conversatii placute!