| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie niste melodii de dragoste (nu neaparat linkuri). happy

Răspuns Câştigător
| Juliana a răspuns:

Cassie-is it you, Sean Paul- hold my hand, Celine Dion- pour que tu m'aimes, Animal X-nisip purtat de vant, brandi carlile- the story, Tiziano Ferro- il regalo piu grande, Tiziano Ferro & Laura Pausini- non me lo spiegare, Shakira -en tus pupilas

2 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Elton Nikita, Abba, Dancing queen, Freddie Merkury Iwas born too love you, Ricchi e povery acapulco, mamma maria, voole vous dancer.hasta la vista, Elvis love me tender, Olivia Newton John i honestly love you.

| criss:) a răspuns:

Jason mraz-i'm yours
dj project-hotel, miracle love
dana-am nimic fara tine
bullet-a fost odata
david deejay feat. dony-so bizzare
xavier santos-muriendo de amor
estela diaz-hoy la pasion
enrique iglesias-cosas del amor
evanescence-bring me to life
inna-love
morandi-colors
scorpions-no one like you
teasta-fara tine
velvet-chemistry
voxis-to the moon
adda-noi doi
ti-am dat mai multe genuri). sper sa iti placa...

crissuhappy