| Dzeko7 a întrebat:

Dati-mi si mie niste povesti de groaza dar sa nu da-ti copy-paste la alea de pe spectrul realitatii ca le cam stiu pe toate.

1 răspuns:
| genifar45 a răspuns:

Hey! Hmmm.un bunic al unei fete pe care o cunosc era pe moarte și a stat langa el pana când ea a spus ca se duce sa I aducă ceva de băut iar bătrânul a spus sa nu plece pentru ca au venit după el (cine? Nu știu pentru ca ea nu vedea pe nimeni ) iar ea când a plecat și s-a întors în 5 min la el, era deja mort iar lumina din camera și din lumânare sau stins... (așa mi s-a întâmplat și mie cu bunicul meu ). Sfârșit smug