| AsiSoyYo a întrebat:

Dati-mi si mie siteuri cu care pot descarca muzica... Dar sa fie cat mai usor :d

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Daca vrei sa descarci muzica, da pe youtube TubeTilla si iti arata cum poti sa descarci programul TubeTilla! Dupa ce s-a descarcat de pe net, deschide-l! Dupa aceea, copiezi link-ul si il introduci unde iti apare Video Url(Copy URL from your browser), si dai Get Video. Apoi iti alegi fie Mp4 fie Flv si o sa inceapa sa se incarce. Daca nu ti se deschide cu Windows Media Player, incearca cu Bs. Aaa... Inca ceva o sa ti se descarce videoclipurile asa cum apar pe Youtube!

2 răspunsuri:
| Sergiu95 a răspuns:

Www.fisierulmeu.ro scrii melodia si dai download mai jos.