| AlisPretty a întrebat:

Dati-mi si mie va rog cursuri de limba de engleza de pe net va rog frumos.

2 răspunsuri:
| CosminC86 a răspuns:

Ciau! Nu e nevoie de asa ceva, eu am invatat engleza de la 10 ani vizionand filme si desene netraduse. Inveti mult mai repede asa, decat facand exercitii stupide. Asta asa ca o paranteza.
Cat despre intrebare, nu cred ca exista pe net. Cel mai bine e sa faci pregatire la o profesoara acasa. Spune-mi de unde esti si iti dau eu cateva numere de telefon.