| adee25 a întrebat:

Dati-mi un link in care pot sa descarc Bluetooth pentru laptop.Este mai vechi, si de aceea nu are. Funda!happy

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Bluetooth este un dispozitiv, nu un program, asa ca trebuie sa il cumperi. E ca si cum ai zice "Dati-mi un link in care pot sa descarc o boxa/un stik pentru laptop" tongue

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are dispozitiv bluetooth si nu este instalat? Daca da, ce fel de marca este si ce model? pentru a putea sa iti dam indicatii spre driverul corespunzator!