| JustLauren a întrebat:

De unde as putea sa imi descarc gratiut bluetooth? link-uri plss

Răspuns Câştigător
| baby C a răspuns:

Poate esti mai mica si nu sti... dar nu se poate descarca, si voi sunteti asa de rai... ce sa faca fata daca nu a stiut? trebuia sa i explicati, nu sa radeti

17 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Bluetooth este o tehnologie si nu o poti descarca!

| Alien a răspuns:

Daca ai tehnologia bluetooth pe pc poti descarca un software mai performant de aici http://www.broadcom.com/support/bluetooth/update.php

cristian
| cristian a răspuns:

Daca vrei un adaptor bluetooth poti sa comanzi la www.pcgarage.ro

| Bishop a răspuns:

Cum sa descarci ma bluetooth laughing?
trebuie sa ai in calculator incorporat, e o piesa, nu un program

| cristina93 a răspuns:

Din cate stiam eu bluetooth-ul nu il poti cumpara thinking trebuie sa mergi la un magazin si il cumperi, e ca un fel de stick big grin

| Beatrice a răspuns:

Asa e cum a spus kratos, este o anumita aplicatie/optiune, iar aceats a se instaleaza odata cu fabricarea telefonului. Daca nu ai in tel, nu il poti instala tu.
Poate gasesti o solutie(desi nu cred), bafta! Beatrice:*

| maryana5 a răspuns:

Telefoanele au bluetooth incorporat(unele)
nu poti sa-l descarci dupa net!raised eyebrowsraised eyebrowsraised eyebrows

| byby_3357 a răspuns:

Daca te referi la telefon, ele sunt fabricate cu tot cu bluetooth ( unele) care nu, nu cred ca le poti fac un "atas". Iar daca te referi la cel pentru pc, e asa cum ti-a spus @Cristina93 big grin

| Andreeagen a răspuns:

Cred ca te referi la driver pentru bluethoot acum depinde ce versiune cauti.Gasesti pe google.

Daca te referi la bluethoot pentru pc gasesti la orice magazin de telefonie sau electronice.

De asemenea daca te referi pentru telefon.nu cred ca gasesti asa ceva din cate stiu eu.bluethoot e incorporat in telhappy

| JustLauren explică:

Pentru pc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru calculator? poti cumparaun dispozitiv ce se conecteaza usb. aprox 20 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarcă-mi și mie o mașină, un BMW ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai un stick pentru Bluetooth si ai nevoie de un program, nu? Eu l-am luat de pe bluesoleil.com. Nu mai stiu site-ul exact, dar cauta pe www.google.ro termenii "Blue Soleil Bluetooth". E gratuit programul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebarerolling on the floor din. partilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu poti sa descarci bluetooth, sa-mi zici si mie, ca vreau si eu sa descarc o gagica si poate gasesc pe site-ul de pe care descarci tu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. tu sti?

| tartaruga a răspuns:

Http://www.broadcom.com/support/bluetooth/update.php software pentru bluetooth dar ai nevoie si de hardware, adica dispozitivul de bluetooth pentru a putea transmite date de la un laptop la un telefon