| PankakesS a întrebat:

Dau cont de lv 31 epicduel mercenar, are setul delta armura buna si masca cu varium. il dau pe cont de bounty hunter peste lv 25 care sa fie bun id meu este: urban_freestyle

3 răspunsuri:
| radupopa a răspuns:

Am un hunter de 26. Zi parola si ti-l spun. Daca parola nu merge nu il zic.E asa:viata 101, energie 55, atac 57+2, dexteritate 30+4, tehnologie 42+6, suport 18+2, focus nu am, agilitate 90.

| DeTech a răspuns:

Nu iti detaliez contul aici, dar ma gasesti pe detech37@yahoo.com

Take care
* Detech

| Calinwwe_Calin_1997 a răspuns:

Ba frate am eu unu de 33 40 38 46 23 si nu ca ala e asa slab l-am vazut asa ca daca vrei un cont bun ia de aici mess-u meu este calin_jumong95@yahoo.com